logom

İstanbul 2. El Eşya Alanlar

Yazar

Yüksel Spot
Yüksel Spot

20 yıllık tecrübe ile alım ve satım hizmeti yapmaktayız.

İstanbul 2. el eşya alım satım hizmeti denildiğinde akla ilk gelen firmalardan biri olan Yüksel Spot, hem Anadolu Yakası’nda hem de Avrupa Yakası’nda hizmet vermektedir. Firmamız, antika ve spot eşyalara dair geniş bir yelpazeye sahip olmasıyla dikkat çekmektedir.

Kullanılmış eski eşyalarını satmak veya eski eşyalar satın almak isteyen İstanbul sakinleri için hem güvenilir hizmetleri hem de uygun fiyatlarıyla tüm istek ve ihtiyaçları karşılamayı başarmaktadır.

İstanbul Anadolu Yakası Eski Eşya Alanlar

İstanbul Anadolu Yakası eski eşya alanlar arasında ön plana çıkan Yüksel Spot, Anadolu Yakası’nda Kadıköy, Ataşehir, Üsküdar, Maltepe, Kartal, Pendik, Gebze, Tuzla, Çekmeköy ve Beykoz gibi birçok semt için hizmet vermektedir.

Eşyalarınızı satmak için ücretsiz ekspertiz hizmeti sunan Yüksel Spot, nakit ödeme imkanı da sağlamaktadır. Anadolu Yakası’nda yaşayan ve sahip olduğu eski eşyaları değerinde satmak isteyen kişiler, Yüksel Spot ile bu eşyalardan kurtulurken önemli bir kazanç da sağlayabilmektedir.

2 El Eşya alanlar

İstanbul Avrupa Yakası Eski Eşya Alanlar

Avrupa Yakası’nda da eski eşya alan yerler arasında öne çıkan Yüksel Spot, Avrupa Yakası’nın tüm önemli semtlerinde hizmet vermektedir. Bulunduğu konum ve sunduğu Whatsapp iletişim hattı desteğiyle müşterilerine kolay erişim imkanı sunmaktadır.

Yüksel Spot Avrupa Yakası’ndaki müşterileri için değerinde alım politikasıyla ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan anlayışıyla bilinmektedir. Eski eşyalarını satmak için güvenilir bir alıcı arayan kişiler için Yüksel Spot’un profesyonel ekibi yardımcı olmaktadır.

İstanbul Avrupa Yakası eski eşya alanlar arasında Yüksel Spot, özellikle sunduğu şu avantajlar ile ön plana çıkmaktadır.

  • Güvenilir ve deneyimli bir firma
  • Geniş bir ürün yelpazesi
  • Ücretsiz ekspertiz hizmeti
  • Nakit ödeme imkanı
  • Eşyaları değerinde satın alma
  • Nakliye hizmeti
  • Müşteri memnuniyetine önem verme
İlginizi Çekebilecek Makale :   Erenköy İkinci El Eşya Alanlar

2. El Eşya Alan Yerler

Yüksel Spot, uzun yıllardır İstanbul’da 2. el eşya alan yerler arasında alım satım yapan bir firma olarak, güvenilir ve deneyimli ekibiyle müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı amaçlamaktadır. Yüksel Spot, müşteri memnuniyetine büyük önem vermektedir.

Yüksel Spot ile 2. el eşya alım satımı yapmak için hemen sitemiz üzerinden Whatsapp iletişim hattına bağlanarak detaylı bilgi alınabilmektedir. Ayrıca telefon numarası ile de görüşme sağlanabilmektedir. Firmamız, Mandıra Caddesi No 210 Fikirtepe Kadıköy – İSTANBUL adresinde bulunmaktadır.

2 El Eşya Alanlar

SSS

Ikinci El Eşya Nereden Satabilirim?

İkinci el eşyalar özellikle 2.el alım ve satım hizmeti sunan online platformlarda ilan verilerek satılabilmektedir. Ancak değerinde ve güvenilir satışlar için özellikle antika ve spot hizmeti sunan bir firmanın tercih edilmesi daha doğru olmaktadır.

Spotçular Ne Alır?

Spotçular genel olarak kullanılmış her türlü eşyayı alırken, en yaygın alınan ürünler arasında mobilya, beyaz eşya, elektronik cihazlar, giyim ve aksesuar, antika ve vintage ürünler yer almaktadır.

En İyi İkinci El Sitesi Hangisi?

En iyi ikinci el sitesini arayan müşterilerimiz doğru adrestedir. Yüksel Spot, ikinci el eşya alımı konusunda İstanbul’un köklü ve en güvenilir firmalarından biridir. Müşterilerinin tüm ikinci el eşyalarını değerinde ve piyasanın üstünde fiyatlarla satın almaktadır.

Eski Beyaz Eşya Nereye Atılır?

Eski beyaz eşyalarınızı belediyelere ait geri dönüşüm merkezlerine teslim edebilirsiniz. Beyaz eşya satan mağazalardan ücretsiz geri dönüşüm hizmeti alabilirsiniz. Yetkili elektronik atık geri dönüşüm firmalarına ulaşabilirsiniz.

Ancak eski beyaz eşyalarınızı atmak yerine Yüksel Spot’u tercih ederek bu eşyalarınızı en iyi değerlerle satarak ek bir gelir elde edebilirsiniz. Firmamız eski beyaz eşyaları alırken her zaman en makul ücretleri sunmaktadır.

İlginizi Çekebilecek Makale :   Koşuyolu İkinci El Eşya Alanlar
Facebook
Pinterest
Twitter
LinkedIn

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer Yazılar

Antika Alanlar Antika Eşya Alanlar Antika Alım Satım En İyi Antikacılar İstanbul Antikacı Antika Eşya Alan Firmalar Antika Alan Yerler

Antika Alanlar

Antika Alanlar
Antika Eşya Alanlar
Antika Alım Satım
En İyi Antikacılar
İstanbul Antikacı
Antika Eşya Alan Firmalar
Antika Alan Yerler
İstanbul Antika Alan Firmalar
Kadıköy Antikacı
Bakırköy Antikacı
Üsküdar Antikacı
Sarıyer Antikacı
Maltepe Antikacı
İstanbul Antika Alıcıları

Devamını Oku »
Şişli Spotçu Şişli 2 El Eşya Alanlar Şişli Eski Eşya Alım Satım Şişli Spotçular Çarşısı Şişli Eski Eşya Alanlar Şişli Eski Eşya Alan Yerler Şişli Eski Eşya Alan Firmalar

Şişli Eski Eşya Alanlar

Gülbahar Eski Eşya Alanlar
Mecidiyeköy Eski Eşya Alanlar
Mahmut Şevket Paşa Eski Eşya Alanlar
Paşa Eski Eşya Alanlar
Fulya Eski Eşya Alanlar
Halide Edip Adıvar Eski Eşya Alanlar
Kuştepe Eski Eşya Alanlar
Feriköy Eski Eşya Alanlar
Şişli Eskişehir Eski Eşya Alanlar
Teşvikiye Eski Eşya Alanlar
Yayla Eski Eşya Alanlar
19 Mayıs Eski Eşya Alanlar
Bozkurt Eski Eşya Alanlar
Duatepe Eski Eşya Alanlar
İzzet Paşa Eski Eşya Alanlar
Meşrutiyet Eski Eşya Alanlar
Cumhuriyet Eski Eşya Alanlar
Esentepe Eski Eşya Alanlar
Halil Rıfat Paşa Eski Eşya Alanlar
İnönü Eski Eşya Alanlar
Kaptanpaşa Eski Eşya Alanlar
Ergenekon Eski Eşya Alanlar
Harbiye Eski Eşya Alanlar
Halaskargazi Eski Eşya Alanlar

Devamını Oku »