logom

Antika Alanlar

Yazar

Yüksel Spot
Yüksel Spot

20 yıllık tecrübe ile alım ve satım hizmeti yapmaktayız.

Yüksel Spot Antika Alanlar alım satım alanında 25 yıllık tecrübesi bulunan firmamız Antika Alanlar İstanbul arasında değerinde fiyat veren nadir Antikacılar dandır. Satmak istediğiniz eski antika niteliği olan eşyalarınıza en yüksek rakamı önererek adresiniz’den Nakit olarak alıyor ve artık kullanmadığınız eski eşyalarınız dan para kazanmanızı sağlıyoruz.

Antika Alanlar geçmişten günümüze ulaşmış değerli eşyalar olarak nitelenir Ancak her eşya’nın antika sayılmaz Antika Alanlar Firması olarak, Elinizdeki antikaları değerinin üstünde nakit fiyatlarla satmak istiyorsanız alım yapıyoruz. Antika Satmak için hemen iletişime geçiniz.

Antika eşyalarının değerini ancak uzman ekspertiz ekibimiz belirleyebilmektedir. Bizden fiyat almadan Antika Eşyalarınızı satmayınız İstanbul Antika Eşya Alanlar olarak Antika Eşyalarınıza en doğru fiyatı veriyor adresinizden Antika Eşyalarınızı nakit olarak alıyoruz Antika eşyanızı satmadan önce satacak olduğunuz firmanın güvenilir olup olmadığına mutlaka dikkat etmelisiniz.

Antika Eşya , Antika Eşya Alan Firmalar

Antika Eşya; Öncelikle şunu bilmek gerekiyor her eski eşya antika değildir. Bir eşyanın antika eşya olabilmesi için önce bazı özelliklerinin olması gerekir Ender ve Nadir bulunması gerekir, yani 100 Yıllık bile olsa o eşyadan çok varsa o zaten antika değildir.

Antika Eşya Nedir?

Antika Eşya Nedir? Sorusuna Cevap vericeğiz Eski zamandan kalma, tarihsel bir dönemi yansıtan eşyalara antika denmektedir. Bir eşyanın antika olabilmesi için tarihe tanıklık etmesi ve nadir bulunan bir eşya ya da obje olması gerekmektedir. Resim, heykel, mobilya, kap kaçak gibi vb farklı objeler de antika değeri taşıyabiliyorlar.

Antika Alanlar
Antika Alan Yerler
Antika Eşya Alanlar
Antika Eşya Satmak İstiyorum
En Yakın Antikacı

İstanbul Antika Alan Yerler

Antikacılık mesleği ilk olarak ülkemizde çoğunlukla bilinen İstanbul Kadıköy ve Fatih gibi yerlerde bulunurdu. Her ilde bulunan ve eski tabirle bitpazarı olarak tabir edilen yerlerde bulunan eski ve zamanın işlemeli mobilyaları gibi farklı objelerin tamir ve bakımını yapan ustalar sayesinde antikacılık ilerlemiştir.

İlginizi Çekebilecek Makale :   Kartal Spotçu

Antika eşya alanlar ilk dönemlerde bunu gerek bakım ve onarım üzerine yaparken daha sonra kıymet ve değerinin anlaşılması ile antikacılık mesleğine adım atmışlardır. istanbul antika alanlar

İstanbul antikacılar içerisinde sektörün önemli bir emekçisi olmaktan onur duyuyoruz Antikaları ve antikacılığı sevenler, antikacılar, antika eşya alanlar, antika alanlar, antika alan yerler, antika eşya alıcıları kimler diye merak edenler bizimle iletişime geçerek bilgi alabilirler. Antika eşyalarınız ve antika olmasa bile eski eşyalarınız değerinde adresiniz’den alıyoruz.

İstanbul Antikacı , İstanbul Antika Alanlar

Antika eşyalar, günlük hayatın önemli bir parçası haline gelmiş olmalarına rağmen birçok kişi tarafından ticaret ürünü olarak da kullanılıyorlar. Bu nedenle de sadece bu eşyaların alım satım işlemleri için kurulmuş olan iş yerlerinin bulunduğunu dahi söyleyebiliyoruz. Eğer sizler de bu tip bir alışveriş işlemini güvenli bir şekilde yapmak istiyorsanız İstanbul Antika Alanlar ile iletişime geçebilirsiniz. Tabi burada kast edilmekte olan alıcılar genel itibariyle bireysel alıcılar değil, kurumsal alıcılardır. Sadece bu işi yapan ve bu işten para kazanan birçok iş yeri olduğunu ifade etmek hiç de yanlış olmayacaktır. Bu iş yerleri ile iletişim kurarak sizler de antika ürünleri alıp satabilirsiniz.

Tüm bu iş yerleri hakkında daha detaylı bilgiler vermek uzun vadeli düşününce çok daha faydalı olabilir. Çünkü bu iş yerlerinin her biri benzer prensipler ile çalışmayabiliyorlar. Eğer sizler de elinizdeki antika eşyanın hak edilen fiyattan satılmasını istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sizlerin ürünlerinizi en doğru fiyattan alıp satıyoruz ve bu şekilde mağdur olmanızın da önüne geçiyoruz diyebiliriz. Böylece İstanbul Antikacı arasında da farklı bir konuma ulaşıyoruz ve müşterilerimizi de memnun etmeyi gerçekten de başarabiliyoruz.

Antika Alanlar
Antika Alan Yerler
Antika Eşya Alanlar
Antika Eşya Satmak İstiyorum
En Yakın Antikacı

Yüksel Antik İstanbul Antika Alanlaolarak firmamız İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerinde antika eşya alım satım işlemi ile uğraşmaktayız. Firma olarak 2004 yılından bu yana siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bizler antika mobilya, antika obje, antika elektronik, antika oyuncak, antika halı,eski ev eşyaları antika büro malzemeleri yurt içi ve yurt dışı tüm antika ürünlerini satın almaktayız.

İlginizi Çekebilecek Makale :   İstanbul Spotçular Çarşısı

Her eski ürün ne yazık ki antika olarak sayılmamaktadır. Dikiş makinesi vb ürünler  ne yazık ki antika olarak geçmemektedir Yada sizlerden şunu rica etmek isteriz. Örneğin bizim 1000 TL’ ye sattığımız bir ürünü internette gördüğünüz yüksek (Şişme) fiyatlara inanıp bizlerle kaba konuşmamanızı rica ediyoruz . Eğer o kadar çok yapaçağını düşünüyorsanız. O ürünü satan kişiye yarı fiyatına alır mısınız diye sorabilirsiniz

Yüksel Antik olarak İstanbul Antikacı arasında özel bir yere sahip olduğumuza inanıyoruz. Çok çeşitli ürün yelpazesinden antika eşyalarınızı satın alabiliriz. Örneğin evinizde çok eski bir kılıç var ve bu kılıcı paraya dönüştürmek istiyorsunuz. Öyleyse hemen bize ulaşabilirsiniz. Söz konusu eşyanın ya da ürünün maliyetini, ürünü inceledikten hemen sonra size dürüst bir şekilde aktaracağız. Böylece sizlerin de kazançlı çıkmanızı sağlayacağız ve anlaştığımız takdirde çok kısa süre içerisinde nakit akışını da sağlamış olacağız. Tüm bu avantajlı fırsatlardan sizler de yararlanmak ve ürünlerinizi satmak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçmek olacaktır. Size en kısa süre içerisinde geri dönüş yapacağız ve ürünlerinizi satmanıza yardımcı olacağız!

Kadıköy Antika Pazarı

Türkiye’nin farklı illerinden antikacıların tezgah kurduğu Kadıköy antika pazarı‘nda eski basım kitaplar, eski paralar, eski gümüş eşyalar, eski mekanik eşyalar, plaklar, pullar, bakır eşyalar, eski porselen ürünler, ev eşyaları, fotoğraf makinaları, daktilolar, kasetler ve saatler gibi çok farklı antika ürünler satış için sergileniyor. Antika‘ya merakı olan İstanbulluların yoğun ilgi gösterdiği pazar, antika eşyaların kuşaktan kuşağa aktarılmasını sağlıyor.

Kadıköy Antika Pazarı, çocukluğuna dönmek isteyen, uzun yıllar önce üretilmiş ve kullanılmış ürünlerle nostalji yaşamak isteyenlerin uğrak yeri olmaya devam ediyor. Türkiye’nin en eski ve en büyük Antika pazarlarından biri olan Kadıköy Antika Pazarı , büyük bir alan üzerine kurulu. Günümüzde İstanbul’a gelenlerin ilk uğradığı yerlerden biri olması özelliğini taşıyor özellikle youtube’den videolarına bakabilirsiniz. Burada halıdan çantaya, tekstil ürünlerinden altın ve gümüş takılara, antikalardan çinilere ve anılarınızı sonsuza kadar yaşatacak hediyelik eşyalara kadar her nevi eski eşyayı bulabilirsiniz..

İlginizi Çekebilecek Makale :   Ataşehir Bit Pazarı Hangi Günler Saat Kaçta Açık Ataşehir Bit Pazarı Nerede ?
Antika Alanlar
Antika Alan Yerler
Antika Eşya Alanlar
Antika Eşya Satmak İstiyorum
En Yakın Antikacı

Kadıköy Antika Alan Yerler – Kadıköy Antikacı

Antika Plak, tarihi ve osmanlı kitapları, antika mobilya, gümüş, tablo, plak ve roman kitapları el dokuma halı daha fazlası gibi antika eşyalarınızı değerinde alıyoruz .Bununla birlikte antika halı, kilim, gramafon gibi diğer pek çok tür dahil olmak üzere farklı türde ürünleri de satın alabiliyoruz. Kadıköy’ün önemli antika mağazalarından Yüksel Antik İstanbul Antikacı, özellikle antika eşya alımında son derece titiz işler çıkartarak, antikasını satmak isteyen müşterilerimiz için öncelikli antikacı olarak sektörde Liderlik etmektedir.

En İyi Antikacılar

Yüksel Antik İstanbul’da en iyi antikacılar arasında gösterilen firmamız 25 Yıldır Antika Alım Satım Konusunda Kadıköy Bölgesin’de Liderliğini Sürdürmektedir.

Antikaların yalnızca değerlerini korumakla kalmayıp tam değerinde alıyoruz Antika eşya alımında son derece özenli işler çıkarmaya devam ediyoruz , eski eşya satmak isteyenler için Yüksel Antika Firmamız her zaman takdir edilen Antika Alanlar Firması olmayı başarmıştır

Facebook
Pinterest
Twitter
LinkedIn

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer Yazılar

Antika Alanlar Antika Eşya Alanlar Antika Alım Satım En İyi Antikacılar İstanbul Antikacı Antika Eşya Alan Firmalar Antika Alan Yerler

Antika Alanlar

Antika Alanlar
Antika Eşya Alanlar
Antika Alım Satım
En İyi Antikacılar
İstanbul Antikacı
Antika Eşya Alan Firmalar
Antika Alan Yerler
İstanbul Antika Alan Firmalar
Kadıköy Antikacı
Bakırköy Antikacı
Üsküdar Antikacı
Sarıyer Antikacı
Maltepe Antikacı
İstanbul Antika Alıcıları

Devamını Oku »
Şişli Spotçu Şişli 2 El Eşya Alanlar Şişli Eski Eşya Alım Satım Şişli Spotçular Çarşısı Şişli Eski Eşya Alanlar Şişli Eski Eşya Alan Yerler Şişli Eski Eşya Alan Firmalar

Şişli Eski Eşya Alanlar

Gülbahar Eski Eşya Alanlar
Mecidiyeköy Eski Eşya Alanlar
Mahmut Şevket Paşa Eski Eşya Alanlar
Paşa Eski Eşya Alanlar
Fulya Eski Eşya Alanlar
Halide Edip Adıvar Eski Eşya Alanlar
Kuştepe Eski Eşya Alanlar
Feriköy Eski Eşya Alanlar
Şişli Eskişehir Eski Eşya Alanlar
Teşvikiye Eski Eşya Alanlar
Yayla Eski Eşya Alanlar
19 Mayıs Eski Eşya Alanlar
Bozkurt Eski Eşya Alanlar
Duatepe Eski Eşya Alanlar
İzzet Paşa Eski Eşya Alanlar
Meşrutiyet Eski Eşya Alanlar
Cumhuriyet Eski Eşya Alanlar
Esentepe Eski Eşya Alanlar
Halil Rıfat Paşa Eski Eşya Alanlar
İnönü Eski Eşya Alanlar
Kaptanpaşa Eski Eşya Alanlar
Ergenekon Eski Eşya Alanlar
Harbiye Eski Eşya Alanlar
Halaskargazi Eski Eşya Alanlar

Devamını Oku »