logom

İstanbul Komple Ev Eşyası Alımı (Anadolu – Avrupa)

Yazar

Yüksel Spot
Yüksel Spot

20 yıllık tecrübe ile alım ve satım hizmeti yapmaktayız.

İstanbul’da yeni bir eve taşınan veya evini yenilemek isteyenler için komple ev eşyası alımı, bu durumlarda büyük kolaylık sağlayabilmektedir. Hem zamandan hem de paradan tasarruf etmenizi sağlayan bu yöntem, özellikle taşınma stresini azaltmak için ideal bir çözüm olmaktadır.

Yüksel Spot, özellikle İstanbul’da komple ev eşyası satışı konusunda önde gelen firmalardan biri olarak, sunduğu komple ev eşyası kampanyaları ile müşterilerinin en uygun fiyatlarla evini düzebilmesini sağlamaktadır.

Sahip olduğu birbirinden özel ikinci el eşyalar ile komple ev eşyası satışı yaparak müşterilerine bu noktada kusursuz bir hizmet sunmayı başarmaktadır.

Komple Ev Eşyası Alımının Avantajları

Komple ev eşyası alımının kişilere sağladığı pek çok önem avantaj bulunmaktadır. Özellikle bu hizmet için Yüksel Spot’u tercih ederek komple ev eşyası almanın avantajları arasında şunlar yer almaktadır.

 • Tek tek eşya aramak ve satın almak yerine, komple ev eşyası alarak tüm ihtiyaçlarınızı tek seferde karşılayabilirsiniz. Bu sayede mağazalarda dolaşarak zaman kaybetmezsiniz.
 • Komple ev eşyası alımlarında indirim ve paket fırsatları sunulur. Bu sayede tek tek eşya satın almaktan daha uygun fiyata tüm ihtiyaçlarınızı tamamlayabilirsiniz.
 • Komple ev eşyası setleri, birbiriyle uyumlu mobilyalar ve aksesuarlardan oluşur. Bu sayede evinizde şık ve göz alıcı bir dekorasyon oluşturabilirsiniz.
 • Komple ev eşyası alımı, taşınma sürecini oldukça pratik hale getirir. Eşyalarınız tek seferde taşınır ve yerleştirilir, bu da size zaman ve emek tasarrufu sağlar.
 • Taşınma ve ev yenileme süreci oldukça stresli olabilir. Komple ev eşyası alımı, bu stresi azaltmak için etkili bir çözümdür.
 • Eşyalarınızla ilgili tüm detayları firmamıza devrederek siz diğer işlerinize odaklanabilirsiniz.
İlginizi Çekebilecek Makale :   Caddebostan İkinci El Eşya Alanlar

Neden Komple Ev Eşyası Alımı Yapmalısınız?

Neden komple ev eşyası alımı yapması gerektiğini merak eden İstanbul sakinleri için özellikle bu hizmetten yararlanmak şu nedenlerle önemli olmaktadır.

 • Yeni evlenen çiftler için ideal bir seçenektir.
 • Taşınma sürecini kolaylaştırmak isteyenler için uygundur.
 • Evinin dekorasyonunu yenilemek isteyenler için pratik bir çözümdür.
 • Zaman ve paradan tasarruf etmek isteyenler için avantajlıdır.
 • Uyumlu ve şık bir ev dekorasyonu oluşturmak isteyenler için idealdir.

Komple Ev Eşyası Alan Yerler

İstanbul’da komple ev eşyası satan birçok spotçu bulunmaktadır. Farklı fiyat aralıklarında ve tarzlarda ürünler alınabilmektedir. Ancak özellikle komple ev eşyası alımında yüksek fiyatlar sunarak müşterilerini memnun eden ve güvenilir bir spotçu tercih etmek gerekmektedir.

Yüksel Spot, tüm eşyaları özenle değerlendirerek değerinde satın almakta ve komple ev eşyası alımı için en doğru tercih olmayı başarmaktadır.

Komple Ev Eşyası Alan Yerler

İstanbul’da komple ev eşyası satan birçok spotçu firması bulunmaktadır. Özellikle bu firmalar, kullanılmış veya sıfır eşya satımı yapabilmektedir. Almak istediğiniz eşyaların durumuna ve bütçenize göre bir firma seçilebilmektedir.

Komple ev eşyası Sahibinden sitesinde kişilerin açtığı ilanlar ile de satın alınabilmektedir. Taşınan veya eşyalarını yenilemek isteyen kişiler tüm eşyalarını ilana koyarak komple ev eşyası satışı yapabilmektedir.

Sahibinden 2.el komple ev eşyası için tercih edilen bir seçenek olsa da Yüksel Spot, komple ev eşyası satan yerler arasında sunduğu geniş koleksiyon ve uygun fiyatlarla dikkat çekmektedir.

Komple Ev Eşyası Ne Kadar Tutar 2024?

Komple ev eşyası ne kadar tutar? Sorusuna yanıt olarak; Günümüzde artan ev eşyası fiyatları nedeniyle standart gerekli eşyalarla bir evi sıfır eşyalarla yeniden düzmek ortalama 500.000 TL’ye mal olabilmektedir.

Ancak bunun için Yüksel Spot’u tercih eden kişiler, ikinci el kullanışlı ve tüm ihtiyaçları karşılayan eşyalarla çok daha uyguna evini düzebilmektedir.

İlginizi Çekebilecek Makale :   Zühtüpaşa İkinci El Eşya Alan Firmalar
Facebook
Pinterest
Twitter
LinkedIn

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer Yazılar

Antika Alanlar Antika Eşya Alanlar Antika Alım Satım En İyi Antikacılar İstanbul Antikacı Antika Eşya Alan Firmalar Antika Alan Yerler

Antika Alanlar

Antika Alanlar
Antika Eşya Alanlar
Antika Alım Satım
En İyi Antikacılar
İstanbul Antikacı
Antika Eşya Alan Firmalar
Antika Alan Yerler
İstanbul Antika Alan Firmalar
Kadıköy Antikacı
Bakırköy Antikacı
Üsküdar Antikacı
Sarıyer Antikacı
Maltepe Antikacı
İstanbul Antika Alıcıları

Devamını Oku »
Şişli Spotçu Şişli 2 El Eşya Alanlar Şişli Eski Eşya Alım Satım Şişli Spotçular Çarşısı Şişli Eski Eşya Alanlar Şişli Eski Eşya Alan Yerler Şişli Eski Eşya Alan Firmalar

Şişli Eski Eşya Alanlar

Gülbahar Eski Eşya Alanlar
Mecidiyeköy Eski Eşya Alanlar
Mahmut Şevket Paşa Eski Eşya Alanlar
Paşa Eski Eşya Alanlar
Fulya Eski Eşya Alanlar
Halide Edip Adıvar Eski Eşya Alanlar
Kuştepe Eski Eşya Alanlar
Feriköy Eski Eşya Alanlar
Şişli Eskişehir Eski Eşya Alanlar
Teşvikiye Eski Eşya Alanlar
Yayla Eski Eşya Alanlar
19 Mayıs Eski Eşya Alanlar
Bozkurt Eski Eşya Alanlar
Duatepe Eski Eşya Alanlar
İzzet Paşa Eski Eşya Alanlar
Meşrutiyet Eski Eşya Alanlar
Cumhuriyet Eski Eşya Alanlar
Esentepe Eski Eşya Alanlar
Halil Rıfat Paşa Eski Eşya Alanlar
İnönü Eski Eşya Alanlar
Kaptanpaşa Eski Eşya Alanlar
Ergenekon Eski Eşya Alanlar
Harbiye Eski Eşya Alanlar
Halaskargazi Eski Eşya Alanlar

Devamını Oku »